Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

založenie stredoslovenskej fotografickej skupiny "ephoťákov"

Jerry C.
Jerry C. 2010-03-15 23:52:08+01
S jednou z vedúcich osobnosti ephota /Majka Kotusová/ som začal diskusiu o organizovaní workshopov výhradne v BA.Dostal som odpoveď,že by privítali aj spoluprácu s komunitou fotografov trebárs z môjho - stredoslovenského regiónu. Umožnilo by to v prípade dostatočného záujmu zorganizovať nejakú akciu špeciálne aj v nám dostupnejšom mieste.Krásnych lokalít na fotografovanie sa tu nájde vyše hlavy - nemusíme chodiť ani do Rakúska./Aj keď aj tam je krásne./ Ak by sa našli záujemcovia navrhujem vytvorenie voľného združenia - ja som to nazval "stredoslovenskej fotografickej skupiny priaznivcov ephota". Ak sa chcete pridať - môžete ma kontaktovať na - jozefchrzan@gmail.com. Teším sa na ohlasy.
 
kralik_j
2010-04-13 23:18:16+02
pomimo znamena v nejakej krcmicke?
 
kralik_j
2010-04-13 23:18:57+02
ja som nakloneny tymto stretkam, no ma problem v tychto terminoch, ale verim ze raz to vyjde
 
Jerry C.
2010-04-13 23:48:08+02
PRESNE TAK NAPOSLEDY SME BOLI V BOCI ASI OSMI
ja ,dodo bb,kveto,zolec,strhak,mato kubko,seifi ...či len siedmi ?
 
Jerry C.
2010-04-13 23:51:54+02
príspevok od: Laco62
Naozaj, aj ja by som sa chcel s ním stretnúť...
príď,rád ťa s ním zoznámim,asi budeš prekvapený ,je to skvelý človek a dobrý fotograf.
 
Dominik Bugár
redakcia ephoto.sk 2010-05-03 11:30:09+02
Možno svitá pre východniarov na lepšie časy...

Áno, bol v minulosti pokus o zorganizovanie akcie na východe, ale keď prišlo na lámanie chleba, tak sa ukázalo, že ten reálny záujem bol nižší, než ten verbálny...

Ale to už bolo pomerne dávno. V poslednom čase cítime ´novú vlnu´ záujmu, takže po niekoľkých interných diskusiách sme dospeli k tomu, že to v blízkej budúcnosti zase skúsime.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()